Szkolenia

To czas abyś zaczął swoją przygodę

Pierwszy krok może wydawać ci się trudny, lecz to pierwszy etap podróży, która na zawsze zmieni sposób, w jaki postrzegasz otaczający nas świat i da ci możliwość przekroczenia ostatniej, niezdobytej jeszcze w pełni granicy: oceanu.

Spróbuj Nurkowania

Program SSI Try Scuba zapewnia uczestnikom przeżycie nurkowe, mające na celu zapoznanie z nurkowaniem w obecności Profesjonalisty SSI w środowisku basenu / ograniczonego akwenu.

Open Water Diver (Kurs Podstawowy)

Program SSI Open Water Diver zapewnia kursantom zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności niezbędnych do nurkowania samodzielnego z równorzędnie lub lepiej wyszkolonym partnerem w warunkach podobnych do tych, w których odbywali szkolenie i do głębokości mniejszej niż 18 metrów.

Doskonała Pływalność

Program SSI Perfect Buoyancy zapewnia kursantom wiedzę i umiejętności potrzebne do poprawy pozycji podczas nurkowania i kontroli pływalności, oraz bezpiecznej minimalizacji zużywanego gazu oddechowego.

Diver Stress & Rescue (Nurek Ratownik)

Podczas programu SSI Diver Stress & Rescue kursanci zyskają wiedzę i umiejętności niezbędne do rozpoznawania stresu, zapobiegania wypadkom oraz radzenia sobie w częstych sytuacjach awaryjnych, do których dochodzi podczas nurkowań rekreacyjnych. .

Przewodnik Nurkowy

Program Dive Guide dostarcza kandydatom wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia i nadzorowania licencjonowanych nurków podczas rekreacyjnych nurkowań ze sprzętem.

Enriched Air Nitrox (EAN) 32 i 40

Programy SSI Enriched Nitrox zapewniają kursantom podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania z wykorzystaniem gazu oddechowego z wzbogaconymi mieszaninami gazów.